DERMO BODY CELLULITE  GLOBALNE SERUM ANTYCELLULITOWE 360   250 ML.

DERMO BODY CELLULITE GLOBALNE SERUM ANTYCELLULITOWE 360 250 ML.

Price: $29.00
Brand:  Tolpa
Product Code:  product 1841
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review
DZIAŁANIE
 
Nasz dermokosmetyk jest skoncentrowany. Redukuje cellulit nagromadzony i stwardniały, odporny na działanie diety w całym obszarze ciała oraz zlokalizowa¬ny w nietypowych miejscach: łydki, kolana, biodra, brzuch, ramiona. Działa na komórki tłuszczowe jak ultradźwięki, stymulując rozkład tłuszczu, przyspiesza ich metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową o ok.10%. Wyszczupla i modeluje ciało, eliminuje nadmierne centyme¬try w obwodach ciała: do - 3 cm w ramieniu, do - 2,5 cm w udzie, do - 2 cm w łydce, do - 2 cm w talii. Wspomaga usuwanie toksyn i nadmiaru wody. Silnie nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę. Wygładza nierówności, zwiększa napięcie i sprężystość skóry.
 
SPOSÓB UŻYCIA
 
nanieś serum na partie ciała objęte cellulitem. Wmasuj okrężnymi ruchami ku górze, aż do wchłonięcia. Stosuj codziennie rano i / lub wieczorem przez okres 4- 6 tygodni. Kurację powtarzaj w zależności od potrzeb.
 
SKŁADNIKI
 
borowina tołpa.®, działający jak ultradźwięki kompleks ekstraktów z żółtego maku, mikroalg i kofeiny z kawowca, redukujący tkankę tłusz¬czową ekstrakt z zielonych alg, wyszczuplający ekstrakt z pokrzywki indyjskiej i żywicy z drzewa Mukul, pochodna mocznika, naturalna betaina
 
250 ml.

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers