NEO-ANGIN   BEZ CUKRU    24 TABLETKI

NEO-ANGIN BEZ CUKRU 24 TABLETKI

Price: $10.00
Brand:  Apteka
Product Code:  product 2292
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review
Neo-angin - linia preparatów działających zapobiegawczo i leczniczo w schorzeniach jamy ustnej i krtani, takich jak: nieżytowe zapalenie gardła, zapalenie migdałków, chrypka, przeziębienie.
 
 
NEO-ANGIN BEZ CUKRU - tabletki od bólu gardła działające zapobiegawczo i leczniczo w schorzeniach jamy ustnej i krtani, takich jak: nieżytowe zapalenie gardła, zapalenie migdałków, chrypka, przeziębienie. Zawarte w preparacie składniki hamują rozwój zarazków chorobotwórczych na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła oraz działają miejscowo znieczulająco.
 
Neo-angin bez cukru został stworzony specjalnie z myślą o:
 
osobach na diecie niskocukrowej (np. cukrzycy)
 
osobach odchudzających się
 
stosowaniu po wieczornym umyciu zębów
 
 
Skład
 
1 tabletka do ssania zawiera:
 
alkoholu 2,4-dichlorobenzylowy 1,20 mg
 
p-pentylo-m-krezol 0,60 mg
 
mentol 5,72 mg
 
olejek anyżowy 2,50 mg
 
olejek miętowy 0,52 mg
 
czerwień koszelinową 0,50 mg
 
likazynę 2579,59 mg
 
kwas winowy 9,37 mg
 
 
Alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz p-pentylo-m-krezol należą do grupy antyseptyków, które zaleca się w leczeniu miejscowych stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej i gardła. Hamują rozwój zarazków chorobotwórczych na błonie śluzowej jamy ustnej. Mentol pobudza receptory zimna błony śluzowej. Efekt chłodzący prowadzi do miejscowego zmniejszenia wrażliwości na ból. Działa także antybakteryjnie. Likazyna to bezbarwny, klarowny uwodorniony syrop skrobiowy o przyjemnym, słodkim smaku. Likazyna nie jest szkodliwa dla zębów, ponieważ uwodorniona skrobia nie powoduje próchnicy. Z tego względu Neo-angin bez cukru można stosować po wieczornym myciu zębów.
 
Wartość energetyczna 1 tabletki wynosi 0,22 jednostki węglowodanowej i powinna być uwzględniana przez cukrzyków przy doborze dawki insuliny.
 
 
Działanie
 
Neo-angin - tabletki bez cukru są polecane do stosowania w schorzeniach nieżytowych w obrębie jamy ustnej. Wykazują działanie antyseptyczne i wspomagające w leczeniu bakteryjnych i wirusowych zakażeń jamy ustnej.

 

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers