NEO-ANGIN    24 TABLETKI

NEO-ANGIN 24 TABLETKI

Price: $10.00
Brand:  Apteka
Product Code:  product 2291
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review
Neo-angin - linia preparatów działających zapobiegawczo i leczniczo w schorzeniach jamy ustnej i krtani, takich jak: nieżytowe zapalenie gardła, zapalenie migdałków, chrypka, przeziębienie.
 
 
NEO-ANGIN TABLETKI - działają zapobiegawczo i leczniczo w schorzeniach jamy ustnej i krtani, takich jak: nieżytowe zapalenie gardła, zapalenie migdałków, chrypka, przeziębienie. Zawarte w preparacie składniki hamują rozwój zarazków chorobotwórczych na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła oraz działają miejscowo znieczulająco.
 
 
Skład
 
1 tabletka do ssania zawiera:
 
alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 1,20 mg
 
p-pentylo-m-krezol 0,60 mg
 
mentol 5,90 mg
 
olejek anyżowy 2,50 mg
 
olejek miętowy 0,60 mg
 
czerwień koszelinową 0,35 mg
 
sacharozę 1422,70 mg
 
syrop glukozowy 1138,15 mg
 
kwas winowy 28,00 mg
 
 
Alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz p-pentylo-m-krezol należą do grupy antyseptyków, które zaleca się w leczeniu miejscowych stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej i gardła. Hamują rozwój zarazków chorobotwórczych na błonie śluzowej jamy ustnej.
 
Mentol pobudza receptory zimna błony śluzowej. Efekt chłodzący prowadzi do miejscowego zmniejszenia wrażliwości na ból. Działa także antybakteryjnie.
 
 
Opis działania
 
Tabletki Neo-angin polecane są do stosowania w stanach nieżytowych w obrębie jamy ustnej. Wykazują działanie antyseptyczne i wspomagające w leczeniu bakteryjnych i wirusowych zakażeń jamy ustnej. Działają szybko i mają przyjemny smak.
 
Dezynfekują jamę ustną i gardło oraz zapobiegają nasilaniu się przeziębienia. Pomagają likwidować chorobotwórcze bakterie, dzięki czemu wspomagają leczenie stanów zapalnych gardła i zapaleń jamy ustnej.

 

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers