NEOVADIOL GF POD OCZY 15ml

NEOVADIOL GF POD OCZY 15ml

Price: $42.00
Brand:  Vichy
Product Code:  product 1952
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review
Kobiety powyżej 50. roku życia w okresie menopauzy
Popraw swój uśmiech i podnieś skórę wokół oczu.
 
Podwójne, natychmiastowe działanie wygladzające. 82% kobiet potwierdziło, że skóra jest bardziej gładka*. Wyjątkowe doznanie łączące uczucie komfortu i lekkości. 88% kobiet potwierdziło uczucie komfortu na skórze*.
Orzeźwiająca i odżywcza formuła oparta na naukowej innowacji: Technologię Rekonstrukcji Tkanek, połączenie Proteic Gf i Pro-Xylane™, aby odbudować skórę warstwa po warstwie.
 
Hipoalergiczna formuła została przetestowana pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną. Formuła wzbogacona wodą termalna z Vichy, o właściwościach kojących i regenerujących. Produkt bezzapachowy. Nie zawiera parabenu.
 
Zaprojektowany według zasad ergonomii aplikator dokładnie dostosowuje się do skóry w okolicach ust i oczu pozwala na ultraszybkie i ultrałatwe stosowanie. Wykonany ze stopu metali wybranych ze względu na ich bezpieczeństwo i odświeżającą moc aplikator, zapewnia uczucie ukojenia za każdym razem, gdy go używamy. Testowany przez ponad 50 kobietach po menopauzie, jego moc została jednogłośnie potwierdzona: 90% kobiet doceniło jego niesamowite chłodzenie.
Oferuje zaawansowaną konsystencję o mocy natychmiastowego wyrównywania zmarszczek: bogaty, gęsty krem, który podczas nakładania przekształca się w chłodzący, nietłusty żel, zapewniając kojące i komfortowe uczucie.

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers