DAX YOSKIN 50+ Krem n/noc cs 50ml

DAX YOSKIN 50+ Krem n/noc cs 50ml

Price: $28.00
Brand:  Dax cosmetics
Product Code:  product 1678
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review

 

Luksusowy krem przeciw wyraźnie zaznaczonym zmarszczkom - wykorzystuje najnowszą technologię samoistnej regeneracji komórek skóry.
§  Przeciw głębokim zmarszczkom
NanoPlatinum Peptyd wnikając w głębsze warstwy naskórka stymuluje szybszą produkcję kolagenu typu I i III oraz pobudza komórki do autoregeneracji skóry. Skutkuje to zmniejszeniem aż o 32% ilości, długości i głębokości zmarszczek pionowych i poziomych, także tych najgłębszych i wyraźnie zaznaczonych.
§  Przeciw utracie jędrności
ß-Glukan zwiększa odporność skóry, przez co znacznie spowalnia procesy starzenia biologicznego zachodzące w komórkach.  Dzięki temu aż o 41% wzrasta elastyczność skóry i ewidentnie poprawia się jej napięcie i jędrność.
§  Przeciw oznakom suchości
Lipidy zbożowe odbudowując ochronny płaszcz naskórka, redukują aż o 46% szorstkość skóry oraz zabezpieczają przed nadmiernym wysuszaniem, ściąganiem i agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.
Dzięki nowoczesnej, POLIMERYCZNEJ STRUKTURZE, krem pomimo bogatej konsystencji nie obciąża skóry w nocy, gwarantując świeży i wypoczęty wygląd po przebudzeniu.
Stosowanie: Codziennie wieczorem nakładać krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dla wzmocnienia efektu, stosować równocześnie kremy na dzień i pod oczy z serii Yoskine 50+.

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers