DAX YOSKIN 50+ Krem n/dzień cnm 50ml

DAX YOSKIN 50+ Krem n/dzień cnm 50ml

Price: $28.00
Brand:  Dax cosmetics
Product Code:  product 1675
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review

 

Luksusowy krem przeciw wyraźnie zaznaczonym zmarszczkom - wykorzystuje najnowszą technologię samoistnej regeneracji komórek skóry.
§  Przeciw głębokim zmarszczkom
NanoPlatinum Peptyd wnikając w głębsze warstwy naskórka stymuluje szybszą produkcję kolagenu typu I i III oraz pobudza komórki do autoregeneracji skóry. Skutkuje to zmniejszeniem aż o 32% ilości, długości i głębokości zmarszczek pionowych i poziomych, także tych najgłębszych i wyraźnie zaznaczonych.
§  Przeciw utracie jędrności
ß-Glukan zwiększa odporność skóry, przez co znacznie spowalnia procesy starzenia biologicznego zachodzące w komórkach.  Dzięki temu aż o 41% wzrasta elastyczność skóry i ewidentnie poprawia się jej napięcie i jędrność.
§  Przeciw fotostarzeniu
Nowoczesne filtry UVA/UVB o faktorze 10 chronią skórę przed przyspieszonym starzeniem na skutek promieniowania słonecznego.
Dzięki silikonowej SIATECZCE WYPEŁNIAJĄCEJ ZMARSZCZKI (3D) efekt gładkości i jedwabistości cery jest widoczny i odczuwalny od razu po zastosowaniu.
Stosowanie: Codziennie rano nakładać krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Dla wzmocnienia efektu, stosować równocześnie kremy na noc i pod oczy z serii Yoskine 50+.

 

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers