DERM MERITUM Krem wygładzająco-dotleniający 50ml

DERM MERITUM Krem wygładzająco-dotleniający 50ml

Price: $20.00
Brand:  Dermika
Product Code:  product 1777
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review

 

DERMIKA MERITUM - Seria kosmetyków przeznaczonych do podstawowej pielęgnacji każdego typu cery, stworzona na bazie delikatnych i dobrze tolerowanych substancji czynnych.
Kosmetyki Meritum to kompleksowa pielęgnacja skóry obejmująca trzy podstawowe i niezbędne etapy codziennej dbałości o cerę:
oczyszczanie
tonizowanie
pielęgnacja
Preparaty oczyszczające i tonizujące z serii Meritum zapewniają odpowiednie przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji, mogą być stosowane do każdego typu cery przez osoby w różnym wieku. Kremy zapewniają odpowiednią pielęgnację, regularnie stosowane chronią przed czynnikami zewnętrznymi i normalizują funkcjonowanie skóry, wzmacniając podstawową barierę ochronną.
ETAP 1 – OCZYSZCZANIE
Oczyszczanie jest niezbędnym, podstawowym elementem pielęgnacji skóry zapewniającym jej prawidłowe funkcjonowanie i dobrą kondycję. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom ze skóry usunięte zostają resztki makijażu oraz inne zanieczyszczenia. Oczyszczanie jest ważnym elementem przygotowującym skórę do kolejnych etapów pielęgnacji.
ETAP 2 - TONIZOWANIE
Tonizowanie jest bardzo istotnym elementem codziennej pielęgnacji skóry. Za pomocą preparatów odpowiednio dobranych do rodzaju cery uzyskuje się dodatkowe oczyszczenie, przywrócenie odpowiedniego pH, odświeżenie, a dzięki specyficznym składnikom aktywnym – wstępną pielęgnację cery.
ETAP 3 - PIELĘGNACJA
Niezbędna pielęgnacja powinna zaspokajać podstawowe potrzeby skóry, takie jak: nawilżenie, odżywienie, przywrócenie odpowiedniego poziomu natłuszczenia i ochronę. Kosmetyki MERITUM zostały opracowane tak, aby zaspokoić potrzeby każdego typu cery. Regularnie stosowane umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry w każdym wieku i chronią przed czynnikami zewnętrznymi.
 
Krem wygładzająco-dotleniający z witaminami i aktywatorem mikrokrążenia
Krem przeznaczony jest dla osób w każdym wieku do pielęgnacji każdego typu cery z objawami zmęczenia, stresu i odwodnienia widocznymi w postaci szarego kolorytu oraz zmniejszenia jędrności, elastyczności i gładkości skóry.
Krem zawiera:
bioregulator z witaminami C i E oraz biolipidami, dzięki którym preparat szybko poprawia stan i wygląd cery, działa ochronnie, doskonale spełnia funkcje kremu zarówno na dzień, jak i na noc,
składniki NMF – substancje wchodzące w skład Naturalnego Czynnika Nawilżającego zwiększające zawartość wody w naskórku i zapobiegające jego odwodnieniu,
aktywator mikrokrążenia – tlen zamknięty w nośniku tłuszczowym. Stymuluje metabolizm komórkowy i poprawia dostarczanie składników odżywczych do komórek skóry, działa łagodząco.
Krem skutecznie i szybko poprawia nawilżenie, elastyczność i jędrność zmęczonej skóry twarzy i szyi. Działa wygładzająco, daje przyjemne odświeżenie cery. W sposób widoczny poprawia koloryt skóry.
Krem polecany jest do stosowania zarówno na dzień przed wykonaniem makijażu, jak i na noc po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy.

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers