DERM MERITUM Krem tłusty z ceram.50ml

DERM MERITUM Krem tłusty z ceram.50ml

Price: $20.00
Brand:  Dermika
Product Code:  product 1776
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review

 

DERMIKA MERITUM - Seria kosmetyków przeznaczonych do podstawowej pielęgnacji każdego typu cery, stworzona na bazie delikatnych i dobrze tolerowanych substancji czynnych.
Kosmetyki Meritum to kompleksowa pielęgnacja skóry obejmująca trzy podstawowe i niezbędne etapy codziennej dbałości o cerę:
oczyszczanie
tonizowanie
pielęgnacja
Preparaty oczyszczające i tonizujące z serii Meritum zapewniają odpowiednie przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji, mogą być stosowane do każdego typu cery przez osoby w różnym wieku. Kremy zapewniają odpowiednią pielęgnację, regularnie stosowane chronią przed czynnikami zewnętrznymi i normalizują funkcjonowanie skóry, wzmacniając podstawową barierę ochronną.
ETAP 1 – OCZYSZCZANIE
Oczyszczanie jest niezbędnym, podstawowym elementem pielęgnacji skóry zapewniającym jej prawidłowe funkcjonowanie i dobrą kondycję. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom ze skóry usunięte zostają resztki makijażu oraz inne zanieczyszczenia. Oczyszczanie jest ważnym elementem przygotowującym skórę do kolejnych etapów pielęgnacji.
ETAP 2 - TONIZOWANIE
Tonizowanie jest bardzo istotnym elementem codziennej pielęgnacji skóry. Za pomocą preparatów odpowiednio dobranych do rodzaju cery uzyskuje się dodatkowe oczyszczenie, przywrócenie odpowiedniego pH, odświeżenie, a dzięki specyficznym składnikom aktywnym – wstępną pielęgnację cery.
ETAP 3 - PIELĘGNACJA
Niezbędna pielęgnacja powinna zaspokajać podstawowe potrzeby skóry, takie jak: nawilżenie, odżywienie, przywrócenie odpowiedniego poziomu natłuszczenia i ochronę. Kosmetyki MERITUM zostały opracowane tak, aby zaspokoić potrzeby każdego typu cery. Regularnie stosowane umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry w każdym wieku i chronią przed czynnikami zewnętrznymi.
 
Krem tłusty z ceramidami regenerująco – łagodzący
Krem przeznaczony jest do pielęgnacji cery suchej i bardzo suchej, łuszczącej się, delikatnej, skłonnej do podrażnień i zmarszczek, dla osób w każdym wieku.
SKŁADNIKI CZYNNE
kompleks regenerujący z ceramidami i witaminami, który pomaga utrzymać odpowiedni poziom natłuszczenia i nawilżenia naskórka
aktywny fitokompleks łagodzący z alantoiną i d-pantenolem, który zmniejsza problemy cery wrażliwej
witaminy E+F(NNKT)
POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ: Po 14 dniach regularnego stosowania Kremu tłustego z ceramidami 100% użytkowniczek zaobserwowało:
poprawę natłuszczenia i nawilżenia naskórka
złagodzenie podrażnień
poprawę napięcia i jędrności skóry
poprawę ogólnego wyglądu i kolorytu skóry
zmniejszenie złuszczenia i wygładzenie naskórka
Ponadto krem tłusty z ceramidami doskonale natłuszcza i odżywia naskórek, usuwając uczucie suchości i ściągania.
SPOSÓB UŻYCIA: Krem polecany jest na noc, a w przypadku cery wyjątkowo suchej i łuszczącej się - także na dzień. Ze względu na szczególne działanie preparat stanowi też doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: mróz, wiatr czy suche powietrze.

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers