DERM MERITUM Krem pod oczy/pow.50ml

DERM MERITUM Krem pod oczy/pow.50ml

Price: $18.00
Brand:  Dermika
Product Code:  product 1774
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review

 

DERMIKA MERITUM - Seria kosmetyków przeznaczonych do podstawowej pielęgnacji każdego typu cery, stworzona na bazie delikatnych i dobrze tolerowanych substancji czynnych.
Kosmetyki Meritum to kompleksowa pielęgnacja skóry obejmująca trzy podstawowe i niezbędne etapy codziennej dbałości o cerę:
oczyszczanie
tonizowanie
pielęgnacja
Preparaty oczyszczające i tonizujące z serii Meritum zapewniają odpowiednie przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji, mogą być stosowane do każdego typu cery przez osoby w różnym wieku. Kremy zapewniają odpowiednią pielęgnację, regularnie stosowane chronią przed czynnikami zewnętrznymi i normalizują funkcjonowanie skóry, wzmacniając podstawową barierę ochronną.
ETAP 1 – OCZYSZCZANIE
Oczyszczanie jest niezbędnym, podstawowym elementem pielęgnacji skóry zapewniającym jej prawidłowe funkcjonowanie i dobrą kondycję. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom ze skóry usunięte zostają resztki makijażu oraz inne zanieczyszczenia. Oczyszczanie jest ważnym elementem przygotowującym skórę do kolejnych etapów pielęgnacji.
ETAP 2 - TONIZOWANIE
Tonizowanie jest bardzo istotnym elementem codziennej pielęgnacji skóry. Za pomocą preparatów odpowiednio dobranych do rodzaju cery uzyskuje się dodatkowe oczyszczenie, przywrócenie odpowiedniego pH, odświeżenie, a dzięki specyficznym składnikom aktywnym – wstępną pielęgnację cery.
ETAP 3 - PIELĘGNACJA
Niezbędna pielęgnacja powinna zaspokajać podstawowe potrzeby skóry, takie jak: nawilżenie, odżywienie, przywrócenie odpowiedniego poziomu natłuszczenia i ochronę. Kosmetyki MERITUM zostały opracowane tak, aby zaspokoić potrzeby każdego typu cery. Regularnie stosowane umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry w każdym wieku i chronią przed czynnikami zewnętrznymi.
 
 
krem regenerująco-odżywczy pod oczy i na powieki z prekursorami ceramidów
Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu wymagającej dodatkowego nawilżenia i natłuszczenia, ze skłonnością do nadmiernej suchości i spadku elastyczności.
Krem zawiera:
prekursory i stymulatory ceramidów – zwiększają tworzenie się ceramidów, poprawiają funkcje barierowe naskórka, czynnik chroniący kolagen i elastynę przed wolnymi rodnikami i zniszczeniem,
aktywny nośnik tlenu – roślinny składnik o wielokierunkowym działaniu – łagodzącym i poprawiającym mikrokrążenie. Przyczynia się do lepszego dotlenienia oraz poprawy witalności komórek skóry,
ekstrakt z alg Pelvetia canaliculata – o dobroczynnym działaniu na skórę dzięki własnościom nawilżającym, wygładzającym i pobudzającym mikrokrążenie.
Krem doskonale regeneruje, nawilża i natłuszcza skórę wokół oczu. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry, a także przy regularnym stosowaniu zmniejsza widoczność cieni pod oczami.
Krem polecany jest do stosowania zarówno na dzień przed wykonaniem makijażu, jak i na noc po uprzednim dokładnym oczyszczeniu skóry wokół oczu

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers