VICHY LIFTACTIV FLEXILIFT TEINT FLUID  30 ML  #45

VICHY LIFTACTIV FLEXILIFT TEINT FLUID 30 ML #45

Price: $43.00
Brand:  Vichy
Product Code:  product 1974
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review
Przeciwzmarszczkowy podkład z silikonową bazą, aby wyładzić i rozświetlić skórę. Zapewnia efekt naturalności.           
Dzięki dużej elastyczności wynikajacej z zawartości bazy silikonwej podkład idealnie się roprowadza i doskonale przylega do skóry. Wygładza zmarszczki, ale nie gromadzi się w ich zagłębieniach, Nadaje skórze zdrowy, promienny wygląd utrzymujący się przez cały dzień. 
Formuła wzbogacona jest o collagyl, komponent 3 głównych składników aktywnych zawartych w produktach przeciwzmarszczkowych Vichy. Działa na wszystkie przyczyny starzenia się skóry. Po 4 tygodniach stosowania zmarszczki są wypełnione, skóra odmłodzona.
 
Natychmiast po zastosowaniu zmarszczki są widocznie wygładzone, skóra jednolita, rozświetlona i świeża. Efekt liftingu utrzymuje się przez cały dzień.
 
Unikalna konsystencja o wysokiej elastyczności. W kontakcie ze skórą olejki zawarte w silikonowej bazie odparowują delikatnie napinając skórę bez usztywniania rysów.
 
Hipoalergiczna formuła zawierająca Wodę Termalną z Vichy. Nie powoduje powstawania zaskórników.
 
Po zastosowaniu preparatu pielęgnacyjnego nanieść podkład opuszkami palców i rozprowadzić delikatnie w kierunku od środka na zewnątrz twarzy. Szczególną uwagę należy zwrócić na dokładne rozprowadzenie podkładu przy linii czoła oraz uszu, aby zachować naturalny efekt.

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers