DERM HIALIQ krem p/oczy i powieki 15ml

DERM HIALIQ krem p/oczy i powieki 15ml

Price: $21.00
Brand:  Dermika
Product Code:  product 1724
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review

 

Dermika to selektywne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet, jak i mężczyzn. Są tworzone z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej oraz przy utrzymaniu najwyższych standardów jakości. Produkty marki Dermika zawierają najważniejsze składniki niezbędne do codziennej pielęgnacji Twojej skóry. Wybierz jedną z linii w zależności od Twoich potrzeb! 
Hialuronowy krem regenerujący do skóry wokół oczu, wymagającej wygładzenia, redukcji zmarszczek mimicznych i statycznych oraz zmniejszenia objawów starzenia się. Krem umożliwia redukcję zmarszczek i „kurzych łapek” w trzech wymiarach - długości, szerokości i głębokości. Krem ma też doskonałe własności wygładzające naskórek, poprawiające elastyczność i jędrność skóry wokół oczu. Pozwala poczuć się komfortowo, dzięki poprawie wyglądu cery, która już po kilku dniach staje się ładniejsza, zdrowsza i młodzieńczo świeża. Jest też dobrze chroniona przed skutkami upływającego czasu. 
Hialiq to linia hialuronowych kremów przeznaczonych do każdego typu cery dojrzałej, wymagającej nawodnienia, wygładzenia zmarszczek i zmniejszenia objawów starzenia się. Dzięki kompleksowemu działaniu kremy już po kilku dniach stosowania wyraźnie wygładzają naskórek, zmarszczki są mniej widoczne, a kontur twarzy jest wymodelowany.

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers