DERM HIALIQ krem multiaktywny 60+ 50ml

DERM HIALIQ krem multiaktywny 60+ 50ml

Price: $27.00
Brand:  Dermika
Product Code:  product 1722
Availability:  In Stock
0 reviews  (0 reviews)   |   Write a review

 

Dermika to selektywne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet, jak i mężczyzn. Są tworzone z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej oraz przy utrzymaniu najwyższych standardów jakości. Produkty marki Dermika zawierają najważniejsze składniki niezbędne do codziennej pielęgnacji Twojej skóry. Wybierz jedną z linii w zależności od Twoich potrzeb! 
Hialuronowy krem multiaktywny przeznaczony jest do skóry bardzo dojrzałej, wymagającej wszechstronnej regeneracji, odżywienia, redukcji zmarszczek i liftingu.Koncepcja ta umożliwia redukcję zmarszczek w trzech wymiarach - długości, szerokości i głębokości. Wspomagają ją dodatkowo stymulator nowego kolagenu o działaniu ujędrniającym, silnie regenerujące biolipidy oraz system dotleniający, poprawiające strukturę skóry bardzo dojrzałej 60+. 
Hialiq to linia hialuronowych kremów przeznaczonych do każdego typu cery dojrzałej, wymagającej nawodnienia, wygładzenia zmarszczek i zmniejszenia objawów starzenia się. Dzięki kompleksowemu działaniu kremy już po kilku dniach stosowania wyraźnie wygładzają naskórek, zmarszczki są mniej widoczne, a kontur twarzy jest wymodelowany.

Write a review

Your Name:
Your Review:
Note: HTML is not translated!

Rating: Bad            Good

Enter the code in the box below:Tags:  

Bestsellers