Delivery Information

Reklamacje i zwroty

Zwroty
 Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny poprzez osobiste odesłanie produktu do 10 dni od daty wydania towaru.
Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli spełnisz poniższe warunki:
•produkt nie był używany, rozpakowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
•produkt zwracany jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym, jeśli takie posiadał,
•do zwracanego produktu dołączona jest faktura.
 W przypadku odstąpienia od umowy, otrzymujesz cenę uiszczoną tytułem nabycia towaru, po pomniejszeniu jej o koszty wykonania przelewu. Nie możesz żądać zwrotu kosztów dostawy i odesłania towaru. Zwrot nastąpi do 14 dni roboczych.
W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt. Nie przyjmujemy również przesyłek wysłanych na nasz koszt i za pobraniem!. Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania kolejnych zamówień od Kupującego, jeśli Kupujący odstępuje od umowy bez podania uzasadnionej przyczyny.
 
Reklamacje

Kupujacy powinien skontaktować się ze sklepem w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.
Sklep internetowy nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem.
W przypadku uzasadnionej reklamacji towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny ,sklep zwróci rownowartość ceny lub zaproponuje inny produkt.
Koszty zwiazane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep internetowy zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
Wszystkie reklamowane produkty prosimy odsyłać z adnotacją ,,reklamacja " i opisem przyczyn reklamacji.
Większość kosmetyków znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego jest dostępna natychmiast, dlatego zamówione produkty wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub dnia następnego (w zależności od godziny złożenia i potwierdzenia zamówienia oraz ewentualnie potwierdzenia płatności).
 W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie, czas kompletowania zamówienia może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W sytuacji, gdy czas realizacji może się wydłużyć ponad 7 dni, niezwłocznie o tym fakcie Państwa poinformujemy. 
 
Reklamacje uszkodzonego produktu mogą być zgłaszane w terminie do 7 dni od chwili odbioru przesyłki. Spisany protokół należy przesłać na adres naszego sklepu wraz z dowodem zakupu. Wymiana produktu na nowy jest możliwa tylko w przypadku spełnienia powyższych warunków. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji.
 
Chcemy zapewnić Tobie, jako Kupującemu, maksimum korzyści z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia.
 
Akceptujemy płatności za pobraniem przy dostawie gratis.
Zapłaty dokonujesz u pracownika naszej firmy, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty nie wyda Ci zamówionej przesyłki.
Powyższe rozwiązanie proponowane jest dla Klientów mieszkających wyłącznie w niektórych tylko dzielnicach N.Y.C i tylko , jeśli kwota zamówionego w naszym sklepie towaru przekroczy $125.00. – tylko wtedy otrzymasz przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres GRATIS!
W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, należy pamiętać, że takoweż rozpatrywane i rozwożone są jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku, i obejmują następujące Zip Code regiony (11101, 11205, 11206, 11211, 11221, 11222, 11378, 11379, 11385).

W sklepie internetowym Zdrowe Ziolko  mozna skladac zamowienia 24 godziny na dobe przez caly rok. Zamówione produkty dostarczane są do klienta za pośrednictwem USPS. Kupujacy jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Okres dostawy wynosi od siedmiu do czternastu dni. Do czasu dostawy należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez  USPS. Każdy klient sklepu przed złożeniem zamówienia zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem sklepu. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptacje niniejszego regulaminu. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo odstapienia od realizacji zamówienia klienta, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub dane podane budzą wątpliwości co do ich porawności i autentyczności.