Terms & Conditions

Reklamacje i zwroty

Zwroty
 Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny poprzez osobiste odesłanie produktu do 10 dni od daty wydania towaru.
Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli spełnisz poniższe warunki:
•produkt nie był używany, rozpakowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
•produkt zwracany jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym, jeśli takie posiadał,
•do zwracanego produktu dołączona jest faktura.
 W przypadku odstąpienia od umowy, otrzymujesz cenę uiszczoną tytułem nabycia towaru, po pomniejszeniu jej o koszty wykonania przelewu. Nie możesz żądać zwrotu kosztów dostawy i odesłania towaru. Zwrot nastąpi do 14 dni roboczych.
W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt. Nie przyjmujemy również przesyłek wysłanych na nasz koszt i za pobraniem!. Zastrzegamy sobie prawo do nie przyjmowania kolejnych zamówień od Kupującego, jeśli Kupujący odstępuje od umowy bez podania uzasadnionej przyczyny.
 
Reklamacje
Kupujacy powinien skontaktować się ze sklepem w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.
Sklep internetowy nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem.
W przypadku uzasadnionej reklamacji towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny ,sklep zwróci rownowartość ceny lub zaproponuje inny produkt.
Koszty zwiazane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep internetowy zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
Wszystkie reklamowane produkty prosimy odsyłać z adnotacją ,,reklamacja " i opisem przyczyn reklamacji.
Większość kosmetyków znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego jest dostępna natychmiast, dlatego zamówione produkty wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub dnia następnego (w zależności od godziny złożenia i potwierdzenia zamówienia oraz ewentualnie potwierdzenia płatności).
 W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie, czas kompletowania zamówienia może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W sytuacji, gdy czas realizacji może się wydłużyć ponad 7 dni, niezwłocznie o tym fakcie Państwa poinformujemy. 
 
Reklamacje uszkodzonego produktu mogą być zgłaszane w terminie do 7 dni od chwili odbioru przesyłki. Spisany protokół należy przesłać na adres naszego sklepu wraz z dowodem zakupu. Wymiana produktu na nowy jest możliwa tylko w przypadku spełnienia powyższych warunków. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji.
 
Chcemy zapewnić Tobie, jako Kupującemu, maksimum korzyści z zakupów w naszym sklepie. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia.
 
Akceptujemy płatności za pobraniem przy dostawie gratis.
Zapłaty dokonujesz u pracownika naszej firmy, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty nie wyda Ci zamówionej przesyłki.
Powyższe rozwiązanie proponowane jest dla Klientów mieszkających wyłącznie w niektórych tylko dzielnicach N.Y.C i tylko , jeśli kwota zamówionego w naszym sklepie towaru przekroczy $100.00. – tylko wtedy otrzymasz przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres GRATIS!
W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, należy pamiętać, że takoweż rozpatrywane i rozwożone są jedynie w dni robocze od Poniedziałku do Piątku, i obejmują następujące Zip Code regiony (11101, 11205, 11206, 11211, 11221, 11222, 11378, 11379, 11385).