Privacy Policy

Regulamin

W sklepie internetowym Zdrowe Ziolko mozna skladac zamowienia 24godziny na dobe przez caly rok. Zamówione produkty dostarczane są do klienta za pośrednictwem USPS. Kupujacy jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Okres dostawy wynosi od siedmiu do czternastu dni roboczych. Do czasu dostawy należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez USPS.  Każdy klient sklepu przed złożeniem zamówienia zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem sklepu. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptacje niniejszego regulaminu.  Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest poprawne wypełnienie i wysłanie formularza zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo odstapienia od realizacji zamówienia klienta, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub dane podane budzą wątpliwości co do ich porawności i autentyczności. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w ofercie, w szczegolności wycofania produktu ze sprzedaży lub zmain cen. W przypadku ewentualnej zmiany poinformujemy o tym Klienta, który zamówienie złożył. W przypadku braku akceptacji naszej ceny na określony produkt nie będzie ono realizowane.

Dane osobowe

W czasie korzystania z naszego sklepu internetowego możesz zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych :

1. Pełne dane będą konieczne w przypadku rejestracji (zakładania konta) w sklepie - konieczne w celu realizacji ewentualnych zamówień, może być także niezbędne w celu skorzystania z niektórych promocji czy rabatów, 2. Pełne dane osobowe będziesz musiał(a) podać w przypadku składania zamówienia w naszym sklepie (o ile wcześniej nie zarejestrowałeś własnego konta, w tym przypadku dane do zamówienia zostaną pobrane z tego konta) - będą one niezbędne w celu jego realizacji, 3.Dostępne nam dane osobowe naszych Klientów w żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim!!!

Mailing marketingowy

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mailowych, osobom które zarejestrowały swoje konta w naszym sklepie lub składających zamówienia bez rejestracji konta . E-mailing może zawierać informacje bezposrednio dotyczące działalności naszego sklepu (np. promocje, nowości w ofercie, kody zniżkowe).

Odpowiedzialność sklepu

Treści i opinie, wyrażane w sklepie przez osoby odwiedzające go, pozostają ich własnością. Nie bierzemy za nie jakiejkolwiek odpowiedzialności, nie identyfikujemy się z nimi. Nie zawsze są one zgodne z naszymi poglądami i opiniami.

Zastrzegamy

Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia lub nie potwierdzone  nie będą rozpatrywane. Akceptujemy płatności za pobraniem przy dostawie gratis. Zapłaty dokonujesz u pracownika nasze firmy, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Powyższe rozwiązanie proponowane jest dla Klientów mieszkających wyłącznie w niektórych tylko dzielnicach N.Y.C i tylko wtedy, jeśli kwota zamówionego w naszym sklepie towaru przekroczy $100.00. – tylko wtedy otrzymasz przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres GRATIS!

W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, należy pamiętać, że takoweż rozpatrywane i rozwożone są jedynie w dni robocze od Poniedziałku do Piątku, i obejmują następujące Zip Code regiony (11101, 11205, 11206, 11211, 11221, 11222, 11378, 11379, 11385).